Sziasztok!

Régi játékos nevem: adél0101
Kicsit magamról:
Anno nagyon magával ragadt ez a játék, elég aktív felhasználó voltam. Az akkori baráti köröm, sőt a környezetemben minden hasonló korú lány ezzel a játékkal játszott. Éveken át szünetelt az oldalam, de az utóbbi időben ismét rákattantam és aktivizáltam magam, bár nem olyan mértékben mint régebben.
Felnőtt játékosok táborát erősítem, huszonéves lány vagyok. Mint itt szerintem a legtöbben, én is imádom a lovakat. Sokáig jártam lovagolni rendszeresen, ám a felnőtt élet sajnos ezt megvonta tőlem, más dolgok kerültek prioritásba. Idén viszont megpróbálok visszatérni a valóságban is a lovakhoz, mert hatalmas boldogságot nyújtanak nekem.
Gamer lélek vagyok, főbb kedvenc játékaim: Detroit: Become Human, Love and Deepspace (igen... igen... tudom...), Honkai Star Rail, Star Stable Online, Sims 4, League of Legends, Wuthering Waves, Dead by Daylight
Sokakat zavaró módon a nap minden részében amikor tehetem a fejemen a füles és zenét hallgatok. Minden műfajban kedvelek dalokat és hallgatom őket.
Ezek mellett még szeretek sorozatokat, filmeket és animéket nézni, de legfőképpen a kutyusommal időt tölteni.

Tenyészeteim

Réges régen több csapatnak is tagja voltam, akár aktív tenyésztő, akár VIP tagként. Nagyon hálás voltam akkoriban és még most is a lehetőségekért és az ott megismert emberekért.

Unik:
Legrégebbi fő tenyészetem. Játékom elején (amikor még máshogy volt a zseton rendszer), sokakkal ellentétben az első kapott zsetonomat nem tételekre költöttem, hanem befektettem azt egy Gabriellá nevű fríz unikornis kancára. Vele indult minden, ragaszkodásom pedig elég nagy volt ez a kis pixel paci iránt, így halhatatlanná tettem, azóta is megtalálható az unikornisaim között. 
Szépen lassan több fajtából is beszereztem unikat, folyamatosan bővült és cserélődött a lóállományom. Tegyük hozzá nem a minőségre, hanem a mennyiségre törekszem ezen tenyészetben, minél több fajtából minél több unikornist a népnek!
Unikornisaim a ღBlack Blueღ előtagom alatt találhatóak, ám nem csak számukra van fenntartva ez az előtag.
Unikornis ménjeimmel vállalok fedeztetéseket, privát üzenetben lehet érdeklődni!

Wonderland:
Pompás és különleges szőrzetű lovaim gyűjtőhelye, bár elvétve lehet belőlük találni más tenyésztőfarmjaimon is.

Eladó:
A névből is kikövetkeztethetően itt találhatók az eladó lovaim. Nyugodtan lehet miattuk írni, biztosan meg tudunk egyezni. Nagy átlagban közvetlen értékesítésre a mének 1 év 6 hónapos, a kancák pedig 2 év 6 hónapos korukban vemhesen kerülnek ki. Több előtaggal rendelkeznek, The 100., The 200., The 300. és így tovább. 

Boneless:
Hannoveri lovaim, nem mostanában kezdtem a tenyésztésüket, így enyhén mondva is le vagyok maradva velük a sok kihagyás miatt. Most már inkább hobbi tenyészetnek mondanám, régebben azonban ezen lovaim a top Hannoverik között voltak. Előtaguk az évek során többször is változott, jelenleg a The Boneless alatt futnak (aki tudja az tudja).

A többi lovam:
Nagyon vegyes, a legtöbb fajtából található nálam.
Ősrégi tenyészeteim maradványai is ezen fül alatt vannak, például a Felföldi pónik, Connemara pónik, Tennesse Walkerek. Talán ez a 3 volt nagyobb saját hobbi tenyészetem, amikkel mára már felhagytam.

Egyéb

Tételek közül kifejezetten nem keresek semmit, tételcserén szoktam nézelődni, vagy beszerzem magamnak a kívánt tételt.
Bárki nyugodtan írhat, segítek amiben tudok, de random barátjelöléseket nem fogadok el.
Elszomorodva láttam ahogy időről időre a közösség megfogyatkozott, legtöbben felnőttünk, mint fentebb említettem biztos nekik is másfelé haladt az életük, más dolgok élveztek prioritást. Szerettem ezen az oldalon emberekkel beszélgetni, lettek itt barátaim, a Fórumot mindig figyelemmel követtem. A közösség tette igazán nagyszerűvé ezt a játékot. Köszönöm szépen a sok szép emléket és élményeket amit a játékosok által kaphattam.

További jó játékot kívánok mindenkinek! ^^