Sziasztok!
Régebbi motoros vagyok már, de sok év után újra kedvet kaptam a játékhoz.
Jelenleg főleg Marwarikat szeretnék tenyészteni, illetve unikornisokat több, de inkább kevesebb sikerrel.
Barátfelkéréseket és gratulációkat szívesen fogadok!