Üdvözöllek az oldalamon! :3 


Viszzatérő, felnőtt játékos vagyok. Előző fiókommal Nokota tenyésztésre specializálódtam. Mostani karakteremmel elsődleges célom, hogy minden fajtából legyen egy saját tenyésztésű, számomra elfogadható genetikával és potenciállal rendelkező lovam. Többnyire saját célra tenyésztek. Igyekszem mindegyik lovamat kimaxolni.


A gratulációkat ahogy tudom viszonzom, a barátfelkéréseket pedig szívesen elfogadom.
Szeretnék barátokat gyűjteni, szóval, ha szimpatikusnak találtad a bemutatkozásom, ne habozz.


Köszönöm ha elolvastad, további jó játékot. :D