Sziasztoook.a4bc962b6472bd3fac0f915a0ff0c336.png

Hobbi szinten gyujtom a pacikat, szoval ha valakinek van adomany lovacskaja, csak dobjon egy uzit, en megveszem. 
Nem vagyok tul aktiv, csak a rangidosseget gyujtom kb mivel elfoglalt vagyok, viszont igyekszem. 
Koszonom a gartukat, jo jatekot.935cc82ef2748ac36d8c208173df154a.png