Sziasztoook.
Hobbi szinten gyujtom a pacikat, szoval ha valakinek van adomany lovacskaja, csak dobjon egy uzit, en megveszem.
Nem vagyok tul aktiv, csak a rangidosseget gyujtom kb mivel elfoglalt vagyok, viszont igyekszem.
Koszonom a gartukat, jo jatekot.
