szia, kedves vendég!
my language level is LOW, I mean it's not even A1 for now , but my English is intermediate! As for now I can't spend time on learning Hungarian hardly, I use this game to memorize some words and to get used to the language.
Használok fordítót (többnyire anélkül próbálok olvasni, de kezdőként írásbeli nehézségeim vannak), és hibázhatok. Ha észreveszed, hogy valamit rosszul írok, fordulj hozzám a javításokért, nagyon hálás vagyok érte! Van egy kis tudásom, de nagy szenvedélyem, és szeretnék többet megtudni.
Felnőtt játékos vagyok.
Érdekelnek az unikornisok és a magas képzettségű alapítványi lovak.
Legyünk barátok! Alig várom, hogy újakat hozhassak létre, hogy segíthessünk egymásnak az események során.
international server account: rottenroye