ZÚZMARA
ARCHIMÉDESZ
2014 óta tartózkodom itt a játékban (gyerek voltam még annó és egy csaló elvette a régi fiókom) és a sok év alatt VÉGRE belecseppentem a fiatal felnőttek játszóházába.

Hozzá nőttem a játékhoz nagyon szóval már elhagyni nem tudom.

A videó játékokat még kicsi koromban szerettem meg és az első játékok amikkel játszottam voltak benne lovak és lehet a lovak iránti szeretettem is innen ered. Angolt is kb innen tanultam meg magamtól. Sokat lovagoltam amikor még kisebb voltam de azóta nem volt rá esélyem.

Helyesírásom a föld alatt van, csak egy figyelmeztetés ha nem tökéletes az írásom.





¯\_(ツ)_/¯
WARNING: Automatikus verseny be van kapcsolva nálam.

Mostanában inkább eventek miatt lépek be, már nincs sok időm a játékra, de próbálok aktívan fent lenni.

Leginkább pompás, vad, kiméra és kisállat lovak gyűjtésével foglalkozom.

Kisebb-nagyobb szerencsével megszerzem a különleges tételű és almás tételű lovakat is. Van sok mindenem de elfelejtem hogy léteznek és/vagy lusta vagyok rátenni őket a lovakra.

Trófeákat és szőrzeteket is próbálom mind megcsinálni.

Régebben Nokota és Akhal Tekini lovakkal foglalkoztam. A Nokotákkal foglalkozok továbbra is (ᗩᴘᴇx ᴏɴ Tᴏᴘ csapat tagja vagyok), de próbálkozok az Angol Telivérekkel és a New Forest unikornisokkal is bajlódni (saját).

Cԋαƚαιɳ tenyésztőfarm a saját tenyészetemet öleli körbe. Mének adnak ki nyilvános fedeztetést. Egyik lovam se eladó.

Barát jelöléseket nem fogadok el csak úgy, írj levelét hogy miért szeretnél barátom lenni. 30 napja inaktív embereket törlöm. Nagyon random üzeneteket törlöm.

Csak azon lovak eladóak, akik kint vannak eladáson. Ritka ha ki teszek egyet.


Folyamatosan keresem:
rayon-helios-illimite.png

Sima Héliosz sugara


2025 Black Friday - Parázs (lefoglalt)
Laskagomba (közvetlen)
Hórusz (árverés)
Kömény (közvetlen)
Lorel Cattalian (árverés)
Teknős (lefoglalt)
*-MAGAMRÓL-*
*-JÁTÉKOM-*
*-EGYEBEK-*